AREÁL - KLUBOVÝ DOMEK

6. listopadu 2011 v 15:17

PROSTORY KLUBOVNY DAMON HILL

vítejte v našem klubovém domečku.tohle přátelské místo vás jistě okouzlí nejenom svojí domáckou atmosférou, ale také svou účelností a nenuceností. do tohoto domu má přístup náš team a personál stáje. občas sem s dozorem zavítá i některý z návštěvníků. naše členky zde mají nově možnost dlouhodobého ubytování v horních patrech domu.
na těchto fotkách můžete vidět naši malou "předzahrádku", chvíli se kochejte, ale nezapomeňte pokračovat těmi velkými dveřmi ;)

VÍTEJTE... KAM TO BUDE?

na první fotce můžete vidět vstup do domu a vstupní halu, vchod na konci chodby vede k pokojům členek. na druhém obrázku pak schody ke kanceláři a rezervnímu pokoji majitelek, v pozadí fotky vidíte chodbu do klubové místnosti.. a tam se tedy vydáme teď :)
*

KLUBOVÁ MÍSTNOST

tak tohle je prostor, kde je pořád živo. odehrává se tu většina dění. každý den se tu schází spousta lidí. debatuje se tu, popíjí čaj, relaxuje, pracuje, kouká na telku a občas si společně i užíváme teplo rodinného krbu ;D

KANCL

tak tady najdete we.ew a vevejunku pracovat a papírovat. řeší se tu tak nějak všechno, co se týká Damon Hill a koní zde ustájených. bohužel zde často zůstáváme dlouho do noci, proto jsme si z dalšího pokoje vytvořily ložnici, kde čas od času jedna z nás přespí.

KUCHYŇKA

náš kuchařský koutek, kde si členky připravují své jídlo :)

ČLENSKÉ POKOJE

na první fotce chodba s poličkami a zrcadly - sem si členky mohou odkládat své věci. druhá fotografie je náhled jednoho z pokojů. celkem jich v tomto domě máme 6.

KOUPELNA

tato koupelna je sice společná, ale o to honosnější. nachází se v horním patře - mezi pokoji členek a pokojem majitelek. v dolním patře naleznete dvě wc se sprchovými kouty, které můžete využít pro rychlou sprchu :)

PŘÍSTŘEŠEK PRO AUTO

pokud někdo ze členů přijede autem, má možnost si jej zaparkovat pod tímto přístřeškem. mnohem častěji zde ale najdete "odstavené" koníky, jelikož dřevěná stěna naboku je opatřena vazáky. členky, které se po cestě z vyjížďky staví v klubovně sem občas na chvíli odloží své koně.

DŮM, ZAHRADA A BAZÉN