úvodem...

8. listopadu 2011 v 15:50 | vevejunka | we.ew

ÚVODEM...

Vítáme tě... Právě jsi se ocitl na našem virtuálním ranchi Damon Hill. Srdečně tě tímto zdravíme a přejeme příjemnou prohlídku, ať už sem jdeš nakupovat, pracovat, nebo se jen pokochat ustájenými koníky. Doufáme, že se ti u nás zalíbí a budeme mít možnost tě zde přivítat znovu :).
S pozdravem, majitelky ranche
we.ew & vevejunka

DAMON HILL A NĚCO MÁLO O NĚM

Ranch Damon Hill vznikl na začátku listopadu 2011 jako následovník VIP stájí svých majitelek. Holky se prostě rozhodly, že přesunou své miláčky do společných stájí, aby jim nebylo smutno ;D. A snad taky proto, že měly obě stejné nápady a nehodlaly se přetahovat o to, kdo bude mít tyhle inovace na VIPce jako první. Ve virtuálním světě se pohybují již řadu let (kupříkladu we.ew tu žije od roku 2005 :)) a lze je tedy považovat za poměrně zběhlé. Věří na čest, slušnost a dohodu, proto se nebojte se na cokoliv zeptat či se ozvat do gbooku.
Ranch Damon Hill nemá specializaci, proto zde najdete koníky nejrůznějších plemen i zaměření, se kterými se zúčastňujeme virtuálních závodů na mnoha kolbištích. Vlastníme všechna potřebná tréninková zařízení a potrpíme si na funkčnost a trochu toho luxusu. Samozřejmostí je i prodejna či zázemí pro naše členky.
Virtu nabízíme spoustu služeb. O všech se dočtete v záložce "nabídka". Počínaje připouštěním, prodejem koní, možností členství v našem Teamu, konče ustájením soukromáků nebo tréninkem. Věříme, že si z našich služeb vyberete a budete odsud vždy odcházet spokojeni...
 


Komentáře

1 Dusot srdce Dusot srdce | 30. dubna 2014 v 15:46 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.